هزینه تجربه اینجا قبلاً پرداخت شده!

طراحی سایت کاشی و سرامیک

انواع سایت فروش کاشی و سرامیک یا بازرگانی کاشی

با توجه به تجربه طراحی سایت شرکتی برای معتبرترین شرکت‌های کاشی مانند مهسرام و پرشین کاشی ایرانیان، حالا شما می‌توانید از این تجربه برای راه اندازی و توسعه سایت شرکت یا کسب و کار خود استفاده کنید.

طراحی سایت شرکت کاشی و سرامیک - سایت بازرگانی کاشی

سایت شرکت کاشی و سرامیک

این نوع سایت، مناسب شرکت‌های تولید کننده کاشی و سرامیک می‌باشد تا بتوانند شرکت و نوع محصولات تولیدی خود را معرفی و اطلاعات لازم را در اختیار نمایندگان خود قرار بدهند. هدف از ایجاد این نوع سایت نفوذ برند تولید کننده در بازار و ایجاد آگاهی بین مخاطبین است.

سایت شرکت بازرگانی کاشی

این نوع سایت مناسب بازرگانی‌های کاشی و نمایندگان شرکت‌های تولید کاشی است. در این نوع سایت شما می‌توانید اطلاعات هویتی برند خود را همراه با انواع محصولاتی که ارائه کننده آن‌ها هستید به مخاطبین خود معرفی کنید و سریع‌تر در دسترسی مشتری قرار بگیرید.

سایت فروش کاشی و سرامیک

این نوع سایت برای فروش مستقیم محصولات کاشی و سرامیک از طریق سایت می‌باشد، در دو حالت قبلی سایت بصورت کاتالوگ آنلاین طراحی و پیاده سازی می‌شود و همه محصولات در سایت می‌باشد اما امکان خرید بصورت آنلاین با حساب کاربری و درگاه پرداخت وجود ندارد. در این حالت سایت شما به حساب کاربری، درگاه پرداخت، محاسبه هزینه حمل و نقل، صدور فاکتور و غیره مجهز می‌شود.

نیاز به مشاوره و استعلام قیمت دارید؟ با شماره 09131569484 تماس بگیرید.

سایت کاشی و سرامیک طراحی شده توسط من

طراحی سایت کاشی و سرامیک - سایت شرکت کاشی - سایت فروش کاشی

سایت شرکت کاشی و سرامیک مهسرام

این سایت برپایه وردپرس و ووکامرس بصورت کاتالوک محصولات طراحی و پیاده سازی شده است. در کنار ارائه محصولات با توضیحات و جدول ویژگی در این سایت شما می‌توانید نمونه فضاهای طراحی شده با محصولات شرکت مهسرام را بصورت رندرهای سه بعدی مشاهده کنید. همچنین محصول استفاده شده در رندر سه بعدی در بخش فضاها بصورت هات‌اسپات بر روی تصویر پین شده است. این سایت بصورت چند زبانه اجراء شده است. پیشنهاد می‌کنم حتماً از نسخه زنده سایت دیدن کنید.

سایت شرکت پرشین کاشی ایرانیان

این سایت بر پایه وردپرس و ووکامرس پیاده سازی شده است. از اسلایدرهای پیشرفته روولوشن اسلایدر برای نمایش تصاویر رندرهای سه بعدی استفاده شده است. در صفحه اصلی محصولات نمونه رندرهای سه بعدی ایجاد شده با محصول برای مشاهده اضافه شده است. دسترسی ویژه نمایندگان برای مشاهده موجودی به روز انبار یکی دیگر از ویژگی‌های این سایت می‌باشد. فرم‌های پیشرفته و سیستم مدیریت کاربران از دیگر ویژگی‌های این سایت می‌باشد. این سایت بصورت چند زبانه فارسی، انگلیسی، عربی پیاده سازی شده است. مشاهده نسخه زنده سایت را فراموش نکنید!

سایت کاشی و سرامیک - سایت بازرگانی کاشی - سایت فروش کاشی

سایت فروش کاشی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

سایت کاشی و سرامیک معمولاً دارای تصاویر و ویدیوهای زیادی هست. بر اساس تجربه من در این دو پروژه از قدم اول بخوام شروع کنم، موضوع زیر ساخت سایت باید بر اساس حجم محتوا و ویژگی‌های سایت در نظر گرفته شود. در اقدام بعدی بهینه سازی این موارد می‌باشد. در سایت‌های طراحی شده فرایند بهینه سازی بصورت آنلاین بر روی خود سایت‌ها دقیقاً بعد از آپلود انجام می‌شود. موضوع بعدی و مهم‌ترین که در اکثر پروژه‌هایی که قبلاً یکبار طراحی شده و بعد برای بازطراحی و بهینه سازی به من مراجعه کرده‌اند، ساختار لینک‌ها است. قبلاً هر اقدامی باید انواع محتوای موجودی و مواردی که در آینده قرار است به پروژه اضافه شود مورد بررسی قرار بگیرد، تا بهینه‌ترین ساختار برای لینک‌ها و سئو استاندارد اولیه پیاده سازی شود.

صفحه داخلی محصولات و نمونه فضاها

در صفحه توضیحات هر کاشی ارائه تصاویر مناسب از فیس‌های موجود آن کاشی و جدول ویژگی‌های از جمله موارد ضروری و مورد نیاز می‌باشد. خیلی از شرکت‌ها رندرهای سه بعدی از محصولات خود که در فضاهای مختلف اجراء شده است ندارند. اما پیشنهاد می‌شود حتماً چنین تصاویری را پیاده سازی کنید. بخصوص اگر شرکت اصلی تولید کننده هستید این تصاویر برای نمایندگان فروش ما کاربرد بسیار بالایی دارد.

در صفحه نمونه فضاها فقط درج تصاویر فضا اجراء شده کافی نیست. شما باید از محصول استفاده شده در طرح صحبت کنید و دلیل استفاده از محصول در آن فضا را شرح بدهید تا کاربر بتوانید ارتباط بهتری با محصولات شما برقرار کند. در مورد سایت‌های فروش کاشی آنلاین این موضوع کاملا متفاوت می‌باشد.

سایت فروش کاشی - سایت فروش سرامیک - سایت کاشی و سرامیک

فیلتر کردن محصولات و فضاها بر اساس تمام پارامترها مانند نوع فضا، نوع محصول و غیره

گالری تصاویر محصول (کاشی) برای تمام فیس‌ها و نمونه فضاهای طراحی شده

جدول ویژگی‌های محصول مانند سایز، لعاب، ضخامت، نوع پوشش، رنگ بندی و غیره

نمایش نمونه فضاهای طراحی شده، با کلیک برگه خود فضا باز و محتوای آن نمایش داده خواهد شد.

نمایش تصاویر فضاهای طراحی شده با این محصول در اسلایدر با نسبت 16:9 و کاملاً ریسپانسیو

نمایش محصولات مرتبط، که بر اساس دسته‌بندی همان محصول، نمایش داده می‌شود.
سرمایه گذاری در صنعت کاشی !

اگر علاقه‌مند به صنعت کاشی هستید یا دوست دارید در حرفه صادرات کاشی و سرامیک مشتریان خود را پیدا کنید. با من تماس بگیرد!

برای شروع یا تغییر نیاز به مشاوره دارید؟

چرا نیاز به سایت دارید؟

مخاطبین برای نیاز خود در فضای وب جستجو می‌کنند. برای آگاهی یا مشاهده و یافتن محصول، حالا اگر رقبای شما در این فضا حضور داشته باشد و شما نباشید چه اتفاقی می‌افتد!