13 بهمن 1374، چشم به جهان گشودم 😉

متولد یزد هستم و فعلاً هم ساکن یزد.

هنرستان کامپیوتر خواندم و بعد از اون دانشگاه علم و هنر یزد تا مقطع کارشناسی به اشتباه خودم ادامه دادم و درس خواندم! تقریباً از 1389 در همین حوزه مشغول به فعالیت شدم، ابتدا با خدمات نصب و راه اندازی سیستم های کامپیوتری کارم را شروع کردم و در سال 1391 وارد حوزه طراحی صفحات وب شدم، اولین سایتی که طراحی کردم برای مسابقات پل ماکارونی دانشگاه یزد بود. بعد از اون وارد صنعت تبلیغات در استان یزد شدم و در کانون آگهی و تبلیغات پیک نوین کار حرفه‌ای خودم را آغاز کردم.

تا سال 1393 در پیک نوین فعالیت کردم و بعد از اون شرکت خودم را که در حوزه تبلیغات و طراحی سایت فعالیت می کرد راه اندازی کردم که تقریبا سال 1394 به شریک خودم واگذارش کردم. در این مدت بصورت فریلنسر با شرکت‌های مختلف همکاری کردم و مجدد در سال 1396 تصمیم گرفتم شرکت جدید با نام سورین تاسیس کنم.

شرکت سورین کار خودش را با سایت امیاتو (فروش قالب و افزونه وردپرس) آغاز کرد. بعد از اون سایت آران هاست که ارائه دهنده خدمات میزبانی وب بود را راه اندازی کردیم. در سال 1400 شرکت سورین با شرکت رهپویان فناوری پرنگ ادغام شد و محصول جدید به نام دیاما (خرید و فروش فایل) راه اندازی شد. محصولات قبلی هم همگی بهبود داده شد و تیم ما حرفه ای تر از گذشته داره روی این محصولات کار میکنه. در حال حاضر مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت رهپویان فناوری پرنگ هستم.